Embraer Consul 500 Private Jet Ride Mid-Size Charter

Embraer Consul 500 Private Fluturimi Jet Ride nga Punta Cana në Fort Lauderdale Florida NBAA 2018 aeroplan avion aviacionit Mid-Size Charter shërbim me qira Wow kjo është lakër ri unë si këtë të parë në këtë erë aeroplanin krejt të ri dhe kjo është një shumë më të gjerë në të vërtetë në mënyrë të qartë të vërtetë të rehatshme këtu në kërkim bërë bukur shumë të pasura Hi emri im është Eduardo vijë këtu I jam një pilot test për flokët Umbra sot unë do të jetë kapiten për fluturimin tonë nga Punta Cana në Fort Lauderdale dhe ne kemi rruga vendosur tashmë këtu në kabinë ne jemi duke shkuar për të fluturuar në 43,000 këmbët koha është e bukur erërat janë gjithashtu na ndihmojnë në drejtim të Floridës dhe Bart ka një kohë të vërtetë të bukur Jam këtu me shokun tim kapitenin Luis Salgado Ai është një nga pilotët e mia si unë dhe ne jemi duke fluturuar sot pretor 500 ky aeroplan është një nga më të aeroplanëve moderne në treg është një mizë të plotë me hekurudhë fluturojnë-nga-wire aeroplan ne nuk e dimë se ne nuk kemi një zgjedhë ne fluturojmë shkopinj anësore

ne kemi një seri të plotë të tregon të mëdha të bukura shumëngjyrëshe dhe të gjitha këto tregon ne mund të vënë urdhrat tona për të fluturuar kemi të dhënat tona që ne i përdorim për bazë fluturues ne kemi planin tonë të fluturimit këtu poshtë dhe ne edhe shih faqet Syndic që ne mund të shihni të gjitha sistemet tona se si ata janë duke punuar kështu që kjo është më e mirë që ju mund të merrni në treg sot unë fjalë për fjalë duhet të mbajë jet për veten time, por ka vetëm pak më shumë pasagjerë tagging së bashku me mua, kështu që kjo është Alisa

Alisa është nga Embraer dhe kjo është Jenny në mënyrë që ata janë të hipur bashkë me mua, edhe unë kam Thiago këtu kështu që ata janë ekspertë të gjithë të përkohshëm ata janë të hipur me mua dhe duke treguar deri këtë markë të re para-turne 500 me vetëm 14 orë në orën. Ajo fjalë për fjalë fluturoi nga fabrika e krejt të ri nga Brazili denier luftuar emri im është Pam ju jeni në bordin e para-tour 500 Sot ne jemi duke shkuar nga Punta Cana te Fort Lauderdale koha ime është rreth dy orë dhe 22 minuta rreth asaj kohe unë vetëm dua të ju jap një konferencë të sigurisë

ne kemi dy emergjente hyrje daljet derën që të depërtoj tualet dëmtuesit tuaja jetësore janë të vendosura prapa këmbëve tuaja dhe ata humbjen e maska ​​të oksigjenit customization oksigjenit do të bjerë nga këtu kemi një mëngjes të lehtë për ju ndonjë pyetje jo gati për të shkuar në rregull Le të shkoj

Unë jam aq i habitur kam emrin tim në manualin dhe duke kërkuar se është e bukur si unë ishte e gatshme për një trajtojnë oh my gosh oh my god ajo shkon në mënyrë të drejtë e sheshtë. Unë jam vetëm ju tregon se si krijues embrioni turne i lirë 500 mund të jetë ne mund të kthehet të gjitha të ulet përballet anash si kjo sa bukur biznes shumë social Sam ne jemi në gjysmë të rrugës për të Fort Lauderdale nuk ka se si ndiheni në lidhje me shtyp ose 500 në përvojën tuaj ju e dini se çfarë G kjo është përvoja më e mirë e një avioni madhësi takohen privat I ndodhur ndonjëherë, sepse kabina është e gjerë shumë më e gjerë se sa një avion tipike te mesme dhe të mirë të të gjitha është aq i qetë në këtë aeroplan ju e dini të vërtetë një përvojë të vërtetë të mirë të vërtetë të rehatshme HR 500 Eshte nje 30 250 milje detare si ju përmendur komoditetin që ju

Përvoja është për shkak se kjo është avioni më të gjerë në fakt konkurrenti më i afërt është pesë inç e ngushtë mbi supet dhe shtatë në katin e kat banesë gjashtë këmbë stand-up kabinën e 5800 këmbë kabinë presion lartësi në 45,000 këmbët trupat tanë kur ndihemi si ne jemi në 5800 të cilat ajo na lejon që të ketë më pak kasolle në tabelat kjo është një jet sociale për moshën social unë doja të them që ne nuk kemi lidhje jo vetëm Overland Wi-Fi aftësive, por ka-band si një opsion i parë për mesme Embraer jet korporatave të biznesit Kategoria gjë e bukur në lidhje me këtë avion është kjo është një jet mesme për mes-sized buxheteve dhe kosto por kjo ju jep një ndjenjë në lidhje me këtë është në fakt më e gjerë kështu që nëse kjo është se si ju paguani për diçka më të mirë se përveç gjinisë

absolutisht dhe J atë që kam kërkuar që ju pëlqen se sa një jet si kjo kosto ky avion është 1609 Nëntëdhjetë e pesë për aq mirë 17000000 edhe unë si mënyrën që ju thoni 69.95 kjo është gjashtëmbëdhjetë milion e nëntëqind e nëntëdhjetë e pesë mijë dollarë drejtë oh gosh im, kështu që në qoftë se unë ju jap 17 milion shkoj $5 përsëri kjo është keq në rregull për aq kohë sa gonna të jetë edhe faturat kështu që kjo është banjo në para-turneut 500 kjo është gjithashtu mjaft i bezdisshëm gjërë unë jam i thënë ju për avionët tanë mesme nuk mendojnë për aeroplan të madh, por të humbasë anët ju duhet të keni një firmë delikate njeri si kjo është luks

List of Private Jet Aircraft Aerospace Aviation types of Manufactures Air plane model you can hire for business or Personal citation destination in or out at any airport Near Me

BombardierGulfstreamDassault FalconBoeing
Cessna CitationEmbraerAIRBUSBeechcraft
tregtar shetitësDornierPilatus

kemi biseduar më herët rreth AN jet sociale apo jet media social dhe unë vetëm të ndodhë që të ketë kanalin tuaj në YouTube deri këtu ju shërbyer nga tonë oh sistemet e Perëndisë tim Wi-Fi ne bëjmë atë dhe gjëja e mirë është që ne kemi në shtëpi-si argëtim kështu përmes Apple TV unë jam në gjendje për të vënë prezantimin deri në monitor Ronna zvarriten si një hey Iago dëgjuar se si po shihni ju bëni atë asnjë avokat - 360 si kjo kështu që një kujdes social, si tani japin këtë mundësi sociale shpejti vërtet kështu që kjo është selia kthehen këtu, çfarë

I pëlqen në lidhje me këtë nuk është ajo nuk është kar ka disa humbje të rrokje, sepse ju do të shihni këtë ju mund të shihni të mbështetur të gjithë rrugën kështu që nuk është në të vërtetë vetëm në pjesën e pasme mund të jetë një gjë me të vërtetë të rehatshme nuk është një gjë e keqe në të gjitha Sam I jam duke shkuar për të ju tregojnë se si ne e lindjes këto vende në një punë të plotë të shtetit shumë të lehtë ne jemi duke shkuar për të tokës në këtë aeroport të drejtë këtu para Aeroporti Ndërkombëtar Lauderdale kjo është tabelë qasje që ne do të jetë që ne jemi duke shkuar për të aplikuar për të tokës në Fort Lauderdale dhe ju mund të shihni këtu ajo gjithashtu ka një përshkrim të ai tonë të pozitës sonë në Listat do të na sjellë këtu rrotull na kthehet në dhe pastaj ne jemi lat se ishte një fluturim i madh në rregull Sam tani ne 'jeni të ngazëllyer për të ju tregojnë paradën për 600 eja brenda me këtë qenie të brendshëm të quajtur një bossa nova çka bën që vërtetë do të thotë sigurisht kjo është një formë e muzikës që u bë shumë i famshëm dhe të komplikuar të pasur të brendshme por në të vërtetë ajo është në lidhje Amerika vijnë së bashku e Veriut dhe Amerika e Jugut dhe çfarë mund të bëjë me atë lloj i pushtetit

Well bossa nova, kur përkthehet do të thotë një prirje të re ose valë të re kështu që ajo që ne kemi kapur tani janë dy Amerika më në fund duke i dhënë më të mirë që ata kanë për një qëllim të vetëm që është krijuar i fundit hartuar stilizuar brendshme dhe e fundit jet super të mesme me të mallrave ose 600 një vështrim të bukur jet në këtë brendshme ajo ka 2 X Factor dhe bossa nova atë që një

theme dhe ne kemi aftësinë për të mbajtur një 105 gradë kënd të shtrojë, ndërsa në të njëjtën kohë kur birthing jastekë të sheshohet dhe pastaj jastekë bien përsëri në vrimë për të krijuar shtratin Wow kështu që ju mund të ketë dikush që rrinte dikush hedhjen unë si madhështinë lidhje me jet e biznesit kjo nuk është si ajrore të udhëtimit ju mund të rregulloje avionët në mënyrë që ju dëshironi, ju mund të vendosni dhe ju mund të vërtetë të ketë dizajn tuaj ajrore, nëse unë ndonjëherë gonna të drejtuar se vet ajrore ajrore Sam pema tim unë e di se çfarë e brendshme do të jetë si

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Nuk ka komente ende.

Lini një koment

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku