Jets rëndaNëse udhëtojnë për biznes ose pushime, dikush mund të zgjedhin në mes të fluturimit komerciale dhe chartering një avion privat për të marrë në destinacionin e tyre. në ditët tona, shumë profesionistë të biznesit priren të zgjedhin për këtë të fundit për shkak të rehati dhe besueshmërinë. fluturime komerciale kanë sfida të ndryshme, duke filluar nga performanca të çrregullt të disa linjave ajrore të rrepta rregullat e sigurisë që përfundojnë vonuar nisjen.

Pse përdorin një shërbim Heavy Jet Charter Fluturimi?

Ndryshe me një linjë ajrore tregtare, një fluturim çarter lejon një për të zgjedhur llojin e avionit që do të përshtaten nevojave të tyre specifike dhe kërkesat. Ekziston edhe fleksibiliteti për të fluturuar kur, ku dhe si dëshiron. Dhe me zgjedhjen që të largohet nga ose fluturojnë për disa mijëra vende të aeroportit, një shërbim jet çarter fluturim papritmas duket aq tërheqës.

 

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë

 

Executive Charter Private Jet

Dritë Jet Charter

Mid Size Karta Private Jet

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kostokomoditet

dhënë, avionëve privatë janë kryesisht të ngjashme me avion komercial në aspektin e kohës aktuale të fluturimit që kërkohet për të arritur një destinacion të caktuar. Por përfitimet reale të përdorimit të një kartë të rëndë jet bëhet e dukshme kur e konsideron aftësinë për të fluturuar deri në vende të largëta. Me fluturime çarter, mund të fluturojnë në orarin e tyre për në dhe nga aeroportet e vogla private ose aeroporte të mëdha metropolitane.

Kjo vjen me lehtësi të mos pasur nevojë për të kaluar aeroplanë, e cila do të kërkojë koordinim paraprak oraret ndonjëherë konfliktuoze fluturues. Njëri gjithashtu nuk duhet të merret me sherrjet e bagazhit, layovers në aeroporte të mbushur me njerëz, për të mos përmendur tmerrin e vonuara / fluturime të anulluara.
Lehtësitë në avionë privatë janë thjesht milje larg nga ato në dispozicion në fluturime komerciale. përgjithësisht, klienti mund të presin hotelieri dhe argëtuese, ulja e kushtueshme dhe aftësia për tu ngritur për të zgjatur këmbët. Dhe për shkak privacy është e garantuar, dikush mund të zhvillojnë biznesin ose thjesht zgjidhni për t'u çlodhur. Pasagjeri është gjithashtu në kontroll të plotë të përvojës së tyre të fluturimit, me njerëzit e vetëm për ndarjen e hapësirës qenë të ftuarit ftuar, nëse ndonjë.

Siguria
Me një jet me liçensë, dikush mund të udhëtojë në shoqërinë e njerëzve me të cilët janë njohur mirë. Rreziku i bagazhit të humbur ose keqpërdorur është pothuajse jo-ekzistente. Përveç kryerjes së verifikimit të plotë nga kompania charter, anëtarët e ekuipazhit të marrin trajnim të gjerë në operacionet e fluturimit dhe trajtimin e pasagjerëve.
Sa kushton një Heavy Charter Jet Flight Shërbimit?
Shpenzimet e udhëtimit janë të vendosur zakonisht nga zgjedhja e destinacionit së bashku me faktorë të tjerë si koha e pritjes, Akuzat gjatë natës dhe numri i udhëtarëve në fluturim. Megjithatë, Çmimet kanë tendencë të rritet gjatë periudhave të pikut. Planet e kthimit duhet gjithashtu të merren në llogari; nëse dikush është duke planifikuar një fluturim me një kalim, ata shpesh do të tarifohen për udhëtimin e kthimit të avionit.

Por për ata që vlerësojnë kohën dhe ekskluzivitetin, pastaj një jet shërbim rëndë fluturim çarter do të ishte zgjidhja përfundimtare. Lehtësi dhe privacy ofruara janë me siguri me vlerë të investimeve. Kur fluturon private, gjithashtu ka hapësirën e mjaftueshme për të marrë pjesë në biznesin e tyre privat.

 

Heavy Jet Llojet e Kartës

 • Gulfstream 550
 • Gulfstream V
 • Gulfstream IV
 • global 5000
 • Global Express
 • Challenger SE
 • kandidat 600
 • kandidat 605
 • kandidat 300
 • skifter 50
 • skifter 900
 • Embraer Legacy

 

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku