Executive Charter Private Jet

Executive Jet linjave ajroreMë produktive, efikas, luksoz, dhe mënyrë të përshtatshme për të fluturuar është duke fluturuar private. Rezulton të 20% më produktivitetit. Ne anen tjeter, fluturues çon komerciale për 40% rënie në produktivitet.

Me ekzekutiv kartës jet private të kurseni kohë, sepse, jet juaj nuk duhet të marrë jashtë nga aeroportet më të mëdha që kanë burokraci pafund. Një jet private mund të largohet nga një aeroport të vogël. Ka shumë të vogla se sa aeroporte të mëdha.

Vetëm një në pesë avionëve toka private dhe largohet nga aeroportet kryesore. Aeroportet me pak trafik të trajtuar më shumë se 50% e avionëve privatë. 30% e këtyre avionëve të largohet nga aeroportet e mesme.

 

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë

Dritë Jet Charter

Mid Size Karta Private Jet

Heavy Jet Private Karta Flight

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

Fluturojnë kur të doni

Me një linjë ajrore tregtare, të rregulluar orarin tuaj për të përmbushur nevojat e një linjë ajrore. Me statutin ekzekutiv jet private, ajo është anasjelltas.

Luks pashoq

Brendshme e një avioni privat janë të mahnitshme. Ata janë ndryshe nga çdo gjë që ju keni parë. Disa Avionët kanë brendshme zbukuruar me ar dhe argjend. Ju mund të gjeni avionëve me rubinet trajton kromuar me 24 ari carats. pajisje të tjera të ftohtë të këtyre avionëve janë pellgjet lavaman ari, buttons vend ulen dhe shumë luksoze hardware rrip sigurimi.

Krem i Shoqërisë Fluturon Private
Kjo përfshin Bill Gates, John Travolta, Oprah Winfrey, Jackie Chan, dhe Tom Cruise. John Travolta zotëron njëmbëdhjetë avionëve privatë, duke përfshirë një Boeing 707. Jay-Z zotëron një Bombardier Challenger 850 dhe, Tom Cruise zotëron një Gulfstream IV. drejtuesit e lartë të korporatave nga Google, Microsoft, Kokakola, dhe Fortune tjera 500 kompanitë private të fluturojnë. kompanitë e vogla dhe të mesme përbëjnë një përqindje të mirë të përdorimit private jet. sipërmarrësit të nivelit të lartë dhe të famshëm të Hollivudit janë duke përdorur avionë privatë. teknik, shitjet, dhe profesionistët e shërbimit të përdorni këtë mënyra e transportit.

Ju nuk duhet të zotërojnë një avion privat për të shijuar luks dhe prestigjin e fluturimit private. Ju mund të librit një kartë ekzekutiv jet private për një udhëtim të jetës tuaj.

 

 

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku