Airbus Aircraft Aviation Aerospace Jet Lista Models

Lista e Airbus Aircraft modelit lloje jet aviacionit ajror për të blerë ose me qira për biznes apo luftën çarter personal ose jashtë në çdo shërbim lokacionit aeroport pranë meje. më moderne VIP Trupi gjerë jet korporatës në botë është ACJ350 XWB nga Airbus. Kjo jet mund të kryejë 25 pasagjerët dhe fluturojnë më shumë se 22 orë pa ndalesa. Ajo gjithashtu ka më gjerë kabinë private jet në industrinë e hapësirës ajrore. Kjo kabinë ka 270 metra katror hapësirë ​​kat dhe ka çdo element mundshme e luksit.

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë kur vjen puna për të ajrit flotën Transportation Service pranë jush.

Karta Airbus Executive Private Jet

Airbus Drita Jet Charter

Airbus Mid Size Charter Jet Private

Karta Airbus Heavy Private Jet Fluturimi

Airbus turbohelikë Karta Private Jet

Airbus Empty këmbën Charter Jet Private

Airbus Private Jet Charter Kosto

stil & risi

Më elegant, comfortable and innovative way to fly around the world is by using Airbus Executive Jets. These take the private flying experience to a completely new level. Kur doni të fluturojnë private dhe për të arritur destinacionin tuaj në mënyrë të sigurtë dhe në kohën e duhur, ju gjithmonë mund të mbështeteni në një Airbus.

Fly Faster Me një avion privat

Ju duhet të fluturojnë private në qoftë se ju doni të shmangur hassles e një fluturim komercial. Kur ju fluturojnë private, ju shmangur vonesat e panevojshme. prandaj, keni arritur destinacionin tuaj në kohë. Ju nuk do të duhet të radhë për kohë të gjatë të ketë bagazhi juaj kontrolluar. Me fluturime private, nuk ka kontrolle sigurie.

fluturime private fluturojnë lartë se fluturimet komerciale. Kjo i bën ata të shmangin trafikun dhe të fluturojnë shumë më të shpejtë.

Fly qetë me një Airbus

Modelet e avionëve Airbus biznesit kanë rehati të lartë dhe prestigj. Ata kanë luks të fundit, duke përfshirë sistemet audio-vizuale nivel të lartë. aeroplanë Airbus kanë gjendjen e vendeve të artit, me hapësirë ​​të mjaftueshme këmbë. prandaj, ata bëjnë pasagjerët të udhëtojnë të qetë dhe të gëzojë çdo moment të vetëm të përvojës fluturimit në Airbus kandidate Germanwings acciones kabinë.

Airbus pasagjerët jet private gjithmonë merrni më të mirë të rehati, hapësira dhe liria e lëvizjes. Kjo është për shkak se; avionëve privatë Airbus kanë kabina gjerë dhe i gjatë.

Zgjidhni Airbus avionët për të fluturuar tuaj private

Airbus është lider botëror kur është fjala për teknologji të aviacionit. hulumtim dhe zhvillim ekipi i Airbus ka pioneered në shumicën e kufijve të hapësirës ajrore. kështu, në qoftë se ju doni të avionëve më të mira private që të shfaqë mekanikë fundit, ju duhet të zgjidhni modele avionit Airbus biznesit.

Airbus Aircraft Jet interesit me kalimin e kohës

Airbus Aircraft Jet Interesi nga rajoni

Airbus Aircraft Aerospace Jet Models List

AIRBUS ACJAIRBUS ACJ318AIRBUS A350
AIRBUS A340AIRBUS A330AIRBUS A320's
AIRBUS A321AIRBUS A320AIRBUS ACJ319
AIRBUS A300Airbus h160Airbus c295
ACJ320neo

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Send këtë një shoku