Qira midsized JetsPrivate udhëtimit jet është diçka e veçantë. Ajo është e veçantë. Ju gëzojnë comforts dhe lehtësitë e një aeroplan të tërë, të gjitha me veten. Një gjithë ekuipazhi është në shërbimin tuaj i gatshëm për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja gjatë udhëtimit tuaj.

Asgjë nuk krahasohet me luks dhe comforts e një mes të madhësisë jet private shërbimit kartës. Edhe elegancën e jahteve më të shtrenjtë në botë nuk është e afërt me atë që ju do të shihni një herë ju hap brenda disa avionë privatë. Ju mund të gjeni një brendshme jet që është i kompletuar me çdo artikull të vetëm të luksit nga lojtarët më të fundit të muzikës në grupe televizive ju kurrë nuk kanë parë më parë. Mallrat luksoze që ju të gjeni brenda këtij lloji të avionit nuk janë ato që ju lehtë mund të blini. Ata janë njoftime kufizuara të markave më të mira luksoze.

 

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë

 

Executive Charter Private Jet

Dritë Jet Charter

Heavy Jet Private Karta Flight

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

jet Private merr luksin në nivelin e ardhshëm. Ajo gjithashtu i jep një kuptim të ri për shpejtësi dhe efikasitet. Me një mes të madhësisë jet private shërbimit kartës, ju do të arrijnë destinacionin tuaj më të shpejtë. Këto avionët të fluturojnë më shpejt se linjat ajrore më komerciale. Disa lundrim me një shpejtësi të lartë të 982 km / h. Kombinoni këtë me faktin se udhëtimi private jet ju kursen nga kontrollet e gjata të sigurisë dhe të burokracive të aeroportet kryesore dhe ju do të merrni efikasitet të lartë dhe komoditet.

amenities private jet janë nga kjo botë. Ju mund të gëzojnë një dush të nxehtë para se të ulje. Kjo do të ndihmojë për të zbutur jet lag. Gjatë udhëtimit tuaj, që ju të merrni më të mirë të kuzhinave, argëtim, dhe mjetet e produktivitetit.

Ju keni çdo arsye për të përdorur një madhësi në mes të shërbimit privat jet vend se duke përdorur një linjë ajrore komerciale. Warren Buffet, pronari i Berkshire Hathaway një herë tha se shërbimi private jet e ka mundësuar atë për të bërë gjëra që ai nuk mund të ketë bërë, nëse ai ishte duke përdorur një linjë ajrore komerciale. Madhësia super shërbimit private jet do të marrë biznesin tuaj në nivelin e ardhshëm.

 

 

Super Mid-size Llojet Jet

  • Citation X
  • Citation Excel
  • Hawker 800A
  • tregtar shetitës 800 XP
  • tregtar shetitës 900 XP
  • Gulfstream 100
  • Gulfstream 150
  • Learjet 45
  • Learjet 55
  • Learjet 60

 

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku