Embraer Aircraft Aviation Aerospace Jet Lista modele

Embraer ekzekutive shërbimet e fluturimit avionëve private çarter për mbledhjen e konferencës biznesit ose udhëtimit fundjavë personale në kompaninë bosh këmbët avion me qira pranë meje. Embraer është një emër i njohur edhe në industrinë e hapësirës ajrore. Ajo ofron modele të ndryshme të avionëve ekzekutive. Këto Avionët janë në dispozicion në opsionet e ndryshme në aspektin e kapaciteteve payload, fluturim në distancë, varg maksimale fluturues, madhësia e brendshme, Distanca ulje, cruising lartësi, gjatesia totale, hapësirë ​​të përgjithshme, lartësi, Avionics, motorët, Kapaciteti shtrojë dhe dizajn. Të gjitha avionët ekzekutive Embraer përmbushur pritjet e larta të klientëve komerciale dhe të biznesit. Kompania ka më shumë se 37 vjet përvojë në avionëve ekzekutive prodhim. Bizneset mund të llogarisë në këtyre avionëve për performancën përfundimtar dhe luksoze.

Karta Embraer Executive Private Jet

Embraer Drita Jet Charter

Embraer Mid Size Charter Jet Private

Karta Embraer Heavy Private Jet Fluturimi

Embraer turbohelikë Karta Private Jet

Embraer Empty këmbën Charter Jet Private

Embraer Private Jet Charter Kosto

Ka Embraer modele të ndryshme të avionëve të biznesit. Këto modele përfshijnë:

Embraer Legacy

Ky varg i avionëve të mesme të biznesit është shumë popullor. Avionët përfshijnë zgjidhje të ndryshme të reja. Avioni është e pajisur me teknologjitë më të fundit dhe ofron nivel të lartë të performancës. Pasagjerët gëzojnë luksoze eksperiencë në fluturim. Modelet avion në këtë varg përfshijnë 450, 500, 600 dhe 650E.

Embraer Phenom

Embraer avionëve ekzekutive në këtë varg kemi inxhinieri cilësi për të përmbushur pritjet e larta të klientëve komercial dhe te korporatave. Modelet avion në këtë varg përfshijnë 100E dhe 300. The 300 Modeli ka mbetur një preferuar me blerësit jet biznesit për disa vite. Precision Engineering nga Embraer siguron këto avionë të mbajtur fluturues për vitet që vijnë.

Embraer Lineage 1000E

Kjo jet është shumë i përshtatshëm për kompanitë në kërkim për një avion të besueshëm dhe të gjithanshëm të korporatave. Ajo mund të strehojë deri në 19 pasagjerët. Avantazhi me këtë model është se pesë zona e saj kabinës mund të konfigurohet në qindra mënyra. Edhe me madhësinë e saj të mëdha, ajo është në gjendje për të vepruar nga aeroportet kufizuese. Ajo mund të fluturojnë distanca të gjata duke ruajtur efikasitet të lartë të karburantit. Shpenzimet operative janë shumë të ulëta. Ajo mund të strehojë 13-19 pasagjerët dhe mund të fluturojnë në një sërë 4600 nm.

Porosit avionëve tuaj Embraer ekzekutive në përputhje me nevojat tuaja specifike dhe preferencat. Gëzojnë komoditetin dhe luksin që vjen me avionët ekzekutive. Avionët Embraer vijnë me siguri të plotë të shërbimeve pas shitjes. Ju nuk do të përballen me pjesë Problemi ndihmuese. Duke qenë avionët popullore, ju mund të merrni avionin shërbimi në shumicën e vende.

Interesi me kalimin e kohës

Interesi nga rajoni

Embraer Aircraft Aerospace Jet Lista Models

Embraer PHENOM 100Embraer PHENOM 300Embraer LEGACY 650Embraer 820c
Embraer LEGACY 500Embraer Legacy 600Embraer EMB-170Embraer EMB-500
Embraer Lineage 1000Embraer ERJ-145MPEmbraer ERJ-145LREmbraer 190 conviasa
Embraer EMB-135Embraer Rj-175Embraer RJ-190Embraer ERJ-135/145
Embraer 505

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

http://www.embraer.com/global

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku