Category Archives: Shërbimi Tjetër Luksoze

Çfarë është Karta Private Jet?

Jet charter Flight Interest over time Country whose mostly used planes charter flight Regional interest private jet rental Related searches https://www.flickr.com/photos/55198703@N02/25359721611/in/pool-1898892@N24/ Private Jet Charter vs Commercial Flight http://imgur.com/gallery/wtIixKD https://www.instagram.com/p/BG9MZwFSbRm/?taken-by=privatejetcharter last minute private jet charter [tabelë ID = USState /]
Lexo më shumë

Strategjia Investimet Jet Tai Lopez Million Dollar Private

Këtu është disa këshilla nga Tai Lopez Million Dollar Strategjisë Investimet! https://youtu.be/rGcIQQHT-Wc The Smartest and Easiest Way To Create Lasting Wealth: Tai Lopez https://www.youtube.com/watch?v=VuH7bF9jCSE Private Jet Questions: Çfarë është mënyra më e lehtë për të bërë disa Extra Cash Pjesa kohërave? https://www.youtube.com/watch?v=Hre-GsFtm7c Tai Lopez Gets a New Lamborghini Aventador & rreziqet $45,000 në një lojë të Backgammon…
Lexo më shumë

Executive Charter Private Jet

Më produktive, efikas, luksoz, dhe mënyrë të përshtatshme për të fluturuar është duke fluturuar private. Rezulton të 20% më produktivitetit. Ne anen tjeter, fluturues çon komerciale për 40% rënie në produktivitet. Me ekzekutiv kartës jet private të kurseni kohë, sepse, your jet does not have to take off from major airports that have endless
Lexo më shumë

Drita Karta Private Jet

Mishërim i prestigjit dhe luksoze po fluturon private. Nuk ka asgjë aq e bukur si brendësi të një avioni privat. Kjo është më e mahnitshme se brendshme e shtëpive më të luksoze dhe jahte. Një kabinë shumë luksoze do të nuancë deri udhëtimin tuaj private jet. Të pasur dhe të famshëm fluturojnë private. Hollywood famshëm, politikanët,…
Lexo më shumë

Mid Size Karta Private Jet

Private udhëtimit jet është diçka e veçantë. Ajo është e veçantë. Ju gëzojnë comforts dhe lehtësitë e një aeroplan të tërë, të gjitha me veten. Një gjithë ekuipazhi është në shërbimin tuaj i gatshëm për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja gjatë udhëtimit tuaj. Nothing compares to the luxuries and comforts of a mid size private jet
Lexo më shumë

Turbohelikë Karta Private Jet

Chartering aeroplan tuaj është konsideruar si një luks nga shumë. Megjithatë, janë përfitimet e një karte të jet turbohelikë që shpesh mjaft lehtë mund të peshoj më shumë koston e luksit. Përfitim i madh është lehtësi, dhe komoditet e saj që vjen në shumë forma. The biggest convenience is that you can avoid the TSA and
Lexo më shumë

Karta Jet Private Kosto

Sherr në rritje të fluturonte në aeroplanë komercial është leja gjithnjë e më shumë njerëz për dokumentet private jet. Linjat doganore gjatë, kontrollet e sigurisë TSA, aeroportet mbushur me njerëz, janë vetëm disa nga inconveniences e fluturimit të avionëve komerciale. People who normally fly first class or business class are now increasingly looking at the economics of private
Lexo më shumë

Karta e rëndë Private Jet

Nëse udhëtojnë për biznes ose pushime, dikush mund të zgjedhin në mes të fluturimit komerciale dhe chartering një avion privat për të marrë në destinacionin e tyre. në ditët tona, shumë profesionistë të biznesit priren të zgjedhin për këtë të fundit për shkak të rehati dhe besueshmërinë. fluturime komerciale kanë sfida të ndryshme, ranging from the erratic performance of some airlines to stringent security regulations
Lexo më shumë

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku