qira Lehta avionëtMishërim i prestigjit dhe luksoze po fluturon private. Nuk ka asgjë aq e bukur si brendësi të një avioni privat. Kjo është më e mahnitshme se brendshme e shtëpive më të luksoze dhe jahte. Një kabinë shumë luksoze do të nuancë deri udhëtimin tuaj private jet.

Të pasur dhe të famshëm fluturojnë private. Hollywood famshëm, politikanët, dhe drejtuesit e lartë të biznesit preferojnë të lehta shërbim kartë jet për udhëtimin ajror. Nëse e doni gjërat e bukura të jetës, ju do të duan të udhëtimit private jet.

Flying private është luksoze. Drita shërbimit kartës jet do të ju ofrojë me çdo luks mundshme. Ju do të ketë një ekip të tërë në shërbimin tuaj. Ju do të gëzojnë ushqimin më të mirë dhe argëtim.

 

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë

 

Executive Charter Private Jet

Mid Size Karta Private Jet

Heavy Jet Private Karta Flight

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

 

Top Produktiviteti
Ka një arsye pse të gjithë drejtuesit e lartë janë të fluturuar private. Kjo është për shkak se ata duan të qëndrojnë produktive gjatë udhëtimit. Ju nuk mund të jetë produktiv në një linjë ajrore edhe në qoftë se jeni duke fluturuar jet hyrje-nivel ose avion personal. Mungesa e privatësisë dhe konfidencialitetit do të bëjë që ju të mos marrë telefonata vitale të biznesit, kur jeni duke përdorur një linjë ajrore.

Nëse ju nuk e kanë luksin për t'u ulur boshe gjatë një fluturimi 13 orësh, ju keni nevojë për shërbimin e kartës lehta jet. Me këtë alternativë, ju keni gjithçka që ju duhet për të ruajtur produktivitetin e pikut. E mjedisit të qetë dhe të qetë nga një avion privat është përfitimi më i madh i saj. veç, aftësia për të punuar dhe për të bërë thirrje pa sy shpues e të huajve është një plus i madh.

Asgjë Beats Travel Private Jet
When you reserve an entire plane for yourself, që ju të merrni më shumë se top-nivel luksit. Ju gjithashtu do të gëzojnë lehtësi të pashembullt dhe fleksibilitet. Ju nuk do ta durojnë rradhë të gjata ose fluturime të vonuara. Me një shërbim shumë të lehta kartën jet, ju jeni përgjegjës për çdo gjë. Ju diktojnë kur avioni duhet të largohet dhe ku duhet të tokës. Libri Microjet shërbimin tuaj avion çarter tani! për të marrë përvojën tuaj të udhëtimit e ajrit në nivelin e ardhshëm.

 

 

Dritë Jet Lloji:

 • Citation Ultra
 • citim Encore
 • tregtar shetitës 400 XP
 • Beechjet 400
 • Lear 35
 • Lear 31
 • Lear 40
 • skifter 10
 • Citation CJ2
 • Citation CJ2
 • Honda Jet (VLJ)
 • Phenom 100 (VLJ)
 • Eklips 500 (VLJ)

 

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku