Ofertat Katara Suite 4 dhoma gjumi, duke përfshirë një Suite Princess me banjë private faltore, me xhakuzi, nën kube për një moment të relaksimit

kjo suite është një nga Italia më i madh dhe përfshin një dhomë private takimi në katin e 8-të dhe 2 tarraca dedikuar - një nga 2502 i cili ofron vendosjen e përsosur darkë, dhe të tjera me një diell të veçantë - një Pagoda spa private, me xhakuzi, nën kube për një moment të relaksimit. Ofertat Katara Suite 4 dhoma gjumi, duke përfshirë një Suite Princess.

http://www.excelsiorhotelgallia.com/en/rooms/katarasuite

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku