Turbohelikë Karta Private Jet

Turboprops jetChartering aeroplan tuaj është konsideruar si një luks nga shumë. Megjithatë, janë përfitimet e një karte të jet turbohelikë që shpesh mjaft lehtë mund të peshoj më shumë koston e luksit. Përfitim i madh është lehtësi, dhe komoditet e saj që vjen në shumë forma. Komoditet i madh është se ju mund të shmangur TSA dhe për të shmangur bumping bërrylat me të huajt në aeroportet e rregullta publike. Douglas Adams një herë tha se nuk ka asgjë si e shëmtuar në botë, si një aeroport publik. Ai kishte një pikë. Që nga një aeroplan çarter mund të hipi në një aeroportet më të vogla, ju mund të shmangur linja doganore, TSA, dhe hassles e tjera të fluturimit publik.

 

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë

 

Executive Charter Private Jet

Dritë Jet Charter

Mid Size Karta Private Jet

Heavy Jet Private Karta Flight

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

Një përfitim tjetër i një karte turbohelikë reaktiv është se ju në fakt mund të punojnë gjatë udhëtimit. Ne ajer, në një aeroplan shumë më të vogël, në selinë e zgjedhjes suaj, ju lehtë mund të punojnë në laptop ose telefon. Nëse jeni duke shkuar për të bërë një prezantim pas ulje, apo për të takuar disa partnerë të biznesit, ju mund të përgatiten për prezantimin apo mbledhje gjatë udhëtimit. Shumica aeroplanë kanë lidhje interneti, telefonat, fakse dhe objektet e tjera që e bëjnë atë pothuajse një zyrë të dytë.

Përfitime të tjera të mëdha të chartering vet jet tuaj janë privatësia dhe konfidencialiteti. Në një avion me liçensë, ju nuk duhet të shqetësohen për dikë duke kërkuar mbi supe tuaj në ekran laptop tuaj. Nëse ju keni çarter aeroplan veten, ju jeni të lirë të ftojë vetë bashkë-pasagjerë tuaj. Në qoftë se avioni është i punësuar nga kompania juaj, bashkë-udhëtarët do të jetë vetë kolegët tuaj, në varësi të cilët është caktuar si zëvëndës nga kompania për të udhëtuar me ju.

Speed ​​është një tjetër përfitim i madh i chartering aeroplan tuaj. Që nga avionë çarter kanë nevojë për një pistë të vogël, ka shumë më shumë zgjedhje të aeroporteve që ata mund të përdorin. Kjo do të thotë që ju mund të zvogëlojë kohën tuaj të udhëtimit për dhe nga aeroporti. pastaj, një herë ju jeni në aeroport, të kurseni kohë në radhë doganore shumë. i përgjithshëm, ne gjejmë se përfitimet e kartës turbohelikë jet ta bëjë shumë më tepër se vetëm një luks.

 

 

Llojet turbohelikë

  • mbreti Air 350
  • mbreti Air 300
  • Mbreti Air B200
  • mbreti Air 200
  • mbreti Air 100
  • Pilatus PC-12
  • Cessna Conquest
  • mbreti Air 90
  • Piper Cheyenne

 

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku