Grant Cardone Private Jet Charter Flight VS Blej Aircraft Plane Aviacionit

Grant Cardone Gulfstream G200 shpjegojë pse Jet Private Karta Flight VS Blej Aircraft Plane Aviation kuptim për sipërmarrësit e biznesit apo të udhëtimit personale shkojnë në http://wysluxury.com/location/ vendndodhja pranë jush

Kur ju fluturojnë private ju nuk duhet të jetë me 200 njerëz të mbushur në një kasolle, por gjë e madhe është një aeroplan ju kursen kohë. Një aeroplan është një mjet biznesi. Everyone says a plane doesn’t make sense. These people don’t have planes. Më tregoni një person me të vërtetë i pasur dhe unë do t'ju tregoj një person që zotëron një avion. Grant’s choice was a mid-Size Gulf Stream 200. Koha eshte para, kështu që investimi i tij blen kohë. Merrni të pasur dhe ju gjithashtu mund të zotërojnë një avion. Pse jo?

 

Marrjes në dorëzim të Gulfstream 550 – Grant Cardone 10X avion Airlines ri $50 jet milion dollar

It’s bigger, më të shpejtë, dhe më mirë se avioni im i parë 10X ajrit. mbaj mend, if you’re not growing, you’re stagnantand staying stagnant will always lead to contraction. You can fake a lambo but you can’t fake a g550 jet. Get shitës i lartë Grant Cardone Audiobook si shesë OR T'U SHITUR, Më afër'S Survival Guide, SUNDIMI 10X, Nëse ju nuk jeni PARË, JE E FUNDIT, RREGULLAT E SUKSESIT dhe shumë më tepër shkarko.

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë kur vjen puna për të ajrit flotën Transportation Service

Executive Charter Private Jet

Dritë Jet Charter

Mid Size Karta Private Jet

Heavy Jet Private Karta Flight

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

Gulfstream fituar Galaxy Hapësirë ​​ajrore në 2001. Përvetësimi pa kompania trashëgojnë origjinale avionit jet Galaxy, e cila ka qenë në prodhim në mes 1999 dhe 2001. Galaxy origjinal është riemëruar G200 nga Gulfstream. Ndërmjet 2001 dhe 2011, Gulfstream mbikqyri prodhimin e gati 250 njësitë e Gulfstream 200 avion reaktiv. G200 u zëvendësua në 2012 nga G280. Nëse jeni duke kërkuar për një jet luksoze për të blerë, Ky artikull do të le ju e dini pse Gulfstream 200 duhet të jetë zgjedhja juaj e parë.

Grant Cardone Krahason një globale 6000 në Gulfstream tij

Ka shumë arsye pse ju duhet të konsideroni blerjen e një G200 mbi avionët e tjera. Së pari, kjo jet super-mesme ofron rehati dhe gamën e avionëve të mëdha kabinës. Its spacious cabin comfortably seats nine passengers with stand-up headroom of 6’3″, e cila është më shumë hapësirë ​​se ofrojnë avionëve të tjera të ngjashme. Gulfstream G200 është ideal për të udhëtuar vazhdimisht transkontinental dhe ka një shpejtësi dalje në det të 540 mph. Gjithashtu, G200 ka kapacitetin më të madh bagazh në klasën e saj.


 

Më poshtë janë specifikat e këtij avioni që do të ju detyrojnë për të blerë atë:

Performanca dhe Trip Analiza

Performance
– Shpejtësia maksimale e lundrimit: 470KTS

– Shpejtësia mesatare bllok: 396KTS

– Varg me vende bosh: 3,530nm

– Varg me vende të pushtuara: 3,130nm

– Shkalla e ngjitjes: 3,700ft / min

– djeg mesatarisht karburantit: 278gal / hr

– Gjatësia balancuar fushë: 6,600ft

– Maximum lartësi operativ: 45,000ft

Analiza Trip (1000nm)
– djegur karburantit: 278vajzë

– lartësi Fluturimi: 43,000ft

– Kostoja e karburantit @ $ 5.00 / gal: $1,390

Përmasat

Përmasat e brendshme
– vëllimi Cabin: 869CuFt

– width Cabin: 7.20ft

– Gjatësia Cabin: 24.5ft

– lartësia Cabin: 6.25ft

Përmasat e jashtme
– hapje e krahëve: 58.1ft

– lartësi: 21.4ft

– gjatësi: 62.3ft

Pesha dhe Comfort

peshë
– pesha maksimale ngritje: 35,450lbs

– Max payload: 4,050lbs

– Pesha Basic operativ: 19,950lbs

– Payload me karburant të plotë: 650lbs

– karburantit përdorshëm: 15,000lbs

rehati
– vende: 8

– Kapaciteti i jashtëm bagazheve: 125CuFt

– Kapaciteti i bagazhit të brendshme: 25CuFt

Lista e disa gjë që ju mund të bëni kur ju nuk jeni të varet nga udhëtimet ajrore në 1 ditë

Gulfstream G200 është një avion ekonomike që ofron edhe rehati dhe varg. Përveç se, G200 është e gjërë dhe ka një rekord shumë të rëndësishëm të sigurisë. prandaj, kur pazar për një avion reaktiv, të zgjedhur nga Lista e avionit Gulfstream.

Prapa skenave të 10x Airlines – Grant Cardone

Inside Grant Cardone’s 10X Airlines Gulfstream Jet

Grant Cardone 10x Lista e produkteve në https://goo.gl/r51fVY

Sekreti i pronësisë private Jet

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku