Boeing 737 Private Shërbimi Jet Charter Air

Qira ose bleni Boeing 737 Aeroplani Charter shërbim privat fluturim nga ose për në destinacionin tuaj të ardhshëm pranë meje përfshin marrëveshje bosh këmbë në çmim të volitshme. Go to http://wysluxury.com/location to rent a Luxury Aircraft chartering for corporate business or personal.

Zakonisht Boeing 737 është përdorur për udhëtime të shkurtra për grupe të mëdha, por ajo në qoftë se është i kundërt? derivat i saj VIP, Biznes Jet Boeing, ka një mision shumë të ndryshme; mbante grupe të vogla në fluturime të gjata me strehim luksoze.

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Boeing 737 Airplane Video udhëzim shqyrtim Transkript"

0:00 Boeing 737 është i njohur mirë si workhorse e industri të mëdha ajrore
0:09 mbante miliona udhëtarëve në udhëtime relativisht të shkurtër me transportuesit
0:13 rreth globit, por Boeing 737 është një ego krejtësisht të ndryshme alter në
0:18 forma e jet Boeing biznesit cilën u.s. prodhuesi i zhvilluar nga
0:22 Dizajni njëjtë ashtu si Airbus tij rival ka bërë me familjet A320 ACJ
0:27 derivati ​​kjo është e gjitha në lidhje me kryerjen e grupeve të vogla të njerëzve në një kohë të gjatë
0:33 Udhëtime gjëja e parë që ndodh është ne fluturojmë avionin për një objekt në
0:38 Delaware ku kemi instaluar një tanke të veçanta karburantit në ngarkesë ndarje e
0:42 avioni për të lejuar atë për të fluturuar aq shumë më tej se një rregullt 737 ne do të
0:47 instaloni këto winglets të veçanta që ne jemi tani duke përfshirë në çmim bazë
0:51 e avionëve ato që . poshtë si edhe deri pas kësaj ju do të flasim për një
0:56 shumëllojshmëri të këtyre objekteve të veçanta rreth botës që do të marrë
0:59 brendshme e këtij aeroplani i cili do të jetë plotësisht e zhveshur, kur ju bleni nga Boeing
1:03 dhe ata do të instalojë të këtij druri në vende dhe tabelat dhe shtretër
1:07 dhe dushe dhe argëtuese në fluturim dhe të gjitha karakteristikat e tjera
1:10 që ju mund të shihni si ne po shikoj këtë themelues partnerët kabina aviacionit Joe
1:13 Clark shpjegon përfitimet e pyjeve krahut dhe se si ata punojnë
1:17 Para së gjithash ju do të jeni për të kursyer karburant deri në 2 plus për qind dhe karburantit në BBJ
1:22 ju jeni do të jetë në gjendje të fluturojnë në një lartësi më të lartë në fillim ju do të keni një
1:26 aeroplan qetë dhe unë kam sy të fundit në aviacion mënyrën se si ajo ndryshoi
1:30 Aerodinamika është në qoftë se ju shikoni në një aeroplan si të jesh një anije e madhe ka një
1:34 wake e madhe dhe atë që ne bëjmë është se kjo është ajo që quhet vorbull ne zvogëlojë këtë vorbull në
1:40 këshilla e krahëve të marrë atë larg nga pjesa kënaqem planare e krahut
1:43 ngritur atë larg kështu që lejon shqip aeroplan përmes Eric udhëtarëve lehtë VIP
1:47 shpenzimet 11 orë në një avion të natyrshme të krijojë një shkallë shumë më të lartë të
1:51 rehati se pasagjerëve duke bërë një dy-orësh shkurtër hop e brendshme BJS
1:56 ofron mjaft hapësirë ​​për të përshtatur kabina në rrethana të veçanta, sepse ju mund të
2:01 segment avioni në kabina të veçanta të tilla si ju mund të shihni në këtë aeroplan
2:05 ju keni mundësinë për të kryer takime të ndryshme me grupe të ndryshme
2:09 në organizatën tuaj në privatësi totale Një nga gjërat e mëdha në lidhje me këtë
2:14 avioni është se zakonisht kur ne shohim një krevat në këtë aeroplan është vetëm për
2:19 kjo nuk është një vend i cili kthehet në një krevat të tillë si ju të gjeni në një avioni ose
2:23 Biznesi i vogël por ajo është një krevat i duhur madhësi mbretëreshë të dyfishtë me një seatbelt
2:28 por kjo është në lidhje me dallimin e vetëm mes tij dhe shtrat të fle në shtëpi
2:32 ju do të shihni një dush që është një e duhur të plotë-size dush ju do të shihni një ngrënie
2:37 Tabela dhomë të tilla si ajo që ne jemi ulur në mënyrë që ju mund të përballojë për të vënë
2:40 Amenities në avion tuaj që korrespondojnë me lehtësitë që ju
2:44 mund të ketë në shtëpinë tuaj ose jahteve apo çfarëdo mjeti tjetër që ju zgjidhni të jetë
2:49 rrumbullakosura gjë tjetër që ne jemi shumë krenarë për këtë avion dhe unë do tip
2:53 hat tim për prodhuesit tjerë jet biznesit për këtë është që ne kemi mësuar
2:56 rëndësia e lartësi të ulët kabinës në aeroplan kështu kjo
3:00 avion ndryshe nga një version avioni të këtij aeroplani ka një lartësi kabinës në
3:04 41,000 këmbët e 6,500 këmbët kështu që ju jeni marrë frymë e ajrit sikur keni qenë 6,500 këmbët
3:10 deri në një avioni normale që lartësi është 18,000 këmbët dhe se ka bërë një
3:15 ndryshim të rëndësishëm në fizike mirëqenien tuaj në fund të një shumë të gjatë
3:19 fluturim të tilla si 12 orë ose 13 orë familja ekzistuese BBJ përbëhet nga tre
3:24 madhësive të ndryshme të 737 si dhe versionet e trefishtë shtatë të 747 dhe
3:29 the 787 linjave ajrore të gjerë të trupit tani boeing është duke planifikuar një brez të ri të BJS
3:35 bazohet në versionin e ri max e 737 me motorë më efikase kjo do të
3:39 jap qëllimin për të ofruar një avion më të madh me të njëjtën aftësi varg të gjatë vërtet

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku