Nbaa 2015 Konferenca Las Vegas Private Jet Aviation

Private Jet Charter Flight të shoqatës kombëtare të avionit të biznesit 2015 në Las Vegas Konventës & Ekspozita tregtisë tregojnë Airplane në Henderson Executive Airport nga Kliko këtu

Duke paraqitur në më të madhe ngjarjen e aviacionit të biznesit në botë, konventa NBAA për drejtuesit e kompanisë udhëtimit ajrit, NBAA është i shtati show më i madh tregtar në U.S. Shfaq brenda në Clark County, Nevada Qendra e Konventës dhe në shfaqje në produktet Las Vegas Executive Airport udhëtimit rasti ajror dhe shërbimeve në ngjarjen tre-ditore.

Shoqata Kombëtare e Biznesit Aviacionit tha se më shumë se 27,000 pranishmit parë shfaqje, ku 1,100 ekspozuesit zënë rreth një katror të hapësirës milionë brenda këmbët e Las Vegas Tregojnë përfshirë gjithashtu më shumë se 100 Aeroplanët në Henderson Executive Airport dhe në një zonë stacionare ekranit në katin e tregojnë https://www.nbaa.org/events/bace/2015/

NBAA2015 General Sesioni Video nder 2015 Merituar Award Winner Joe Clark

GULFSTREAM New G500 Jet bën debutimin në NBAA Show në Las Vegas

Flying në Las Vegas në Lineage Embraer 1000 Business Jet

Nbaa 2015: Mbreti Air G90XT Nextant-së

Textron njofton Aviacionit Citation Longitude dhe hemisferës biznesit Jets

Airborne Huerta @ NBAA, Cessna hemisferën, Gulfstream G500 / G600

Bell Helicopter 429WLG marrë jashtë nga Qendra e Konventës Las Vegas

Embraer Jets Ekzekutiv në NBAA 2015

Nbaa 2015 - Gulfstream G450 Karta Jet

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Send këtë një shoku