Nbaa 2016 Çmimi Orlando Private Jet Aircraft Konferenca

më e madhe jet private ngjarje Çmimi tregojnë në botë i shoqatës kombëtare të Aviacionit biznesit 2016 në Qendrën Orange County Konventës në Orlando Executive Airport & Ngjarja Ekspozita Airplane tregtisë tregojnë. Ju gjithashtu mund të japë me qira një charter privat fluturimit jet nga ose në Orlando Florida Këtu

bashkohem 27,000 profesionistëve të industrisë për tre ditët më të rëndësishme të aviacionit të biznesit. Renditet si shfaqjen e gjashtë më e madhe tregtare në Shtetet e Bashkuara, Konventa e Aviacionit të Biznesit & ekspozitë (Nbaa-Bace) do të mbahet Nov. 1-3, 2016, në Orlando, Florida, duke sjellë së bashku pronarët aktuale dhe të ardhshme të aeroplanëve, prodhuesit dhe konsumatorët në një vend takimi për të marrë punën kritike realizohet shkoni https://www.nbaa.org/events/bace/2016/

Pse Ju nuk doni të humbasë NBAA Bace

Folësit paraqitur në NBAA-Bace

Industria e Biznesit Aviacionit në 2016

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Send këtë një shoku