Custom Brenda Boeing 747 Dekorimi Private Jet

Shikoni Brenda një $613 milion Boeing 747 avion çarter avioni Dekorimi personal i Custom luksoze upgrade paketë post nga wysluxury.com

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë kur vjen puna për të ajrit flotën Transportation Service

Executive Charter Private Jet

Dritë Jet Charter

Mid Size Karta Private Jet

Heavy Jet Private Karta Flight

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

kopje e shkruar:

0:00 dikush diku bleu një avion privat që kushton gjashtëqind e trembëdhjetë
0:05 milion dollarë
0:06 vetëm mendova se ju dëshironi të ndiheni theu edhe unë jam mara Montalbano për buzz60 dhe
0:11 blerësi anonim nuk është vetëm betuar off komerciale fluturues
0:15 ata janë duke i dhënë asaj gishtin avioni është një boeing 747-8 i cili është më i gjatë
0:20 jet pasagjerëve në botë dhe mund të kryejë 450 njerëz
0:25 avioni vetëm të kushtojë më shumë se 350 milion dollarë por pronari kërkuar për të
0:31 rregulloje kështu që ai ose ajo kishte të gjelbër . teknologjive të vënë një tjetër 245 milion
0:37 dollarë ishin tiparet në të, duke përfshirë një dhomë ngrënie restorant
0:41 mysafir dhoma gjumi master dhoma gjumi dy lounges dhe një zyrë
0:46 ne nuk e dimë se çfarë avioni duket si tani, por kjo video tregon një model të asaj që
0:50 kompania do të bëjë në aeroplan tuaj
0:52 Unë personalisht nuk mund të kujdesen më pak për një 40 inch TV
0:55 për mua gjëja më e aspirational në lidhje me aeroplan është mungesa e foshnjave qarë
0:58 dhe njerëzit që marrin këpucët e tyre jashtë në mes të fluturimit

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Send këtë një shoku