Karta Airbus A319 avioni Jet Interior Private Jet Fluturimi

Airbus A319 avioni Jet Interior Private Jet Charter Flight Shërbimi për biznes apo më të fundit minuta përballueshme Aircraft personal aviacionit avion Rental Company pranë meje për destinacionin tuaj të ardhshëm të udhëtimit në mes të madhësisë njeri i pavendosur pilote kuotë bosh këmbë në zonën tuaj.

Karta Jet Privat Airbus ACJ319 Aerospace është një avion biznes klasë. Dizajni i tij është i bazuar në linjave ajrore komerciale A320. Avioni u prezantua në 1997 dhe përmban tanke shtesë karburantit sesa A319 origjinal. Kjo do të thotë se avioni mund të udhëtojnë në distanca të gjata e 6000 nm ose 6,905 milje. Ai është operuar në mënyrë tipike nga firmat çarter dhe korporatat e mëdha në sajë të gamën e saj mbresëlënëse me karakteristika të klasës së biznesit.

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë kur vjen puna për të ajrit flotën Transportation Service pranë jush.

Executive Charter Private Jet

Dritë Jet Charter

Mid Size Karta Private Jet

Heavy Jet Private Karta Flight

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

E brendshme të ACJ319 është e gjërë dhe ultra-moderne, duke e bërë atë ideal për transportimin e VIP në udhëtimet e biznesit. Avioni vjen me disa seksione, të cilat mundësojnë pasagjerëve për t'u çlodhur në dhomë gjumi master me banjo ensuite, shikojnë filma në zonën e rri kot, zhvillojë takime ose të gëzojnë ushqim në zonën ngrënie. Ai krenohet më të madh kabinës seksion kryq në klasën e saj dhe ofron luksin pashembullt. Aeroplani Karta ofron një kabinë të përbashkët me shtet-e-artit-tipare.

Brendshme janë plotësisht të përshtatshëm për të përshtaten kërkesave specifike të kabinës. Ajo ka një sipërfaqe të konsiderueshme të stafit dhe punëson fluturojnë-nga-wire kontrollet.

AIRBUS Jet A319 Interest over time:


Airbus A319 Airplane Interesi nga subregion


Airbus ACJ319 Jet Aircraft Rishikimi

Ajo vjen si befasi se Airbus ACJ319 është një nga avionët më të njohura në familje ACJ. Ajo ofron një kombinim ideal të varg, luksoze dhe një kasolle gjerë. Ajo mund të udhëtojnë nga Cape Town në Afrikën e Jugut në Dubai ose nga Las Vegas në Londër pa nevojën për të furnizohem. Kjo siguron fleksibilitet shumë të nevojshme për drejtuesit hyn në udhëtimet e biznesit në pjesë të ndryshme të botës.

Avioni përfaqëson një zyrë luksoze dhe të mirë-pajisur fluturues për njerëzit e biznesit zënë. Ajo është një mjet i rëndësishëm i biznesit të denja për statusin të profilit të lartë dhe prestigjin e korporatave të mëdha dhe të krerëve të shtetit.

Avioni mund të strehojë deri në 50 pasagjerët. Ajo gjithashtu ofron opsione shtesë konfigurimit të përputhen me nevojat e operatorëve. ACJ319 ka kapacitet për të fluturuar më të shpejtë në lartësi të larta, duke reduktuar kohën e fluturimit.

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku