Jet Private Karta Flight Vs. First Class Commercial Airline Fly

Kur krahasojmë çarter jet privat fluturim vs. klasa e parë komerciale ajrore fluturojnë konsiderojnë pjesë e mendjes, intimitet, karakteristika të veçanta dhe të udhëtimit fleksibilitet. Ndërsa shtrojë klasa e parë në linjat ajrore komerciale ofron karakteristika të panumërta të veçanta të tilla si vende të rehatshme me legroom shtesë, workspace madhe, Prioriteti konvikte / privilegjet e daljes, si dhe ushqim kompliment dhe pije në disa raste, këto karakteristika mund të mos jetë e mjaftueshme për disa udhëtarët e ajrit, veçanërisht ata që kërkojnë për fleksibilitet më të madh dhe shërbime të përshtatur. Për pilotët tilla, private fluturime çarter jet do të jetë një alternativë më të mirë për arsyet e mëposhtme:

Listë e shërbimit që ne ofrojmë

Executive Charter Private Jet

Dritë Jet Charter

Mid Size Karta Private Jet

Heavy Jet Private Karta Flight

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

Fleksibiliteti dhe paqen e mendjes

Pavarësisht fluturues klasë të parë në një linjë ajrore tregtare, ju do të duhet të jetë në aeroport një numër të caktuar të orëve të para fluturimit tuaj. Me fjale te tjera, ju do të jetë mirënjohës të airline’s schedule. për më tepër, në qoftë se nuk ka linjë ajrore komerciale fluturon direkt në destinacionin përfundimtar, ju do të keni për të marrë një fluturim lidh, e cila mund të jetë një sherr dhe rrit rrezikun e humbjes së bagazhin tuaj. për fat të mirë, me një fluturim çarter jet private, ju nuk do të duhet të shqetësohen për këto probleme. Në mënyrë të veçantë, të jetë në gjendje për të rregulluar orarin tuaj të udhëtimit si keni dëshirë, fluturojnë direkt për në destinacionin tuaj përfundimtar dhe tuaj valixhe do të jetë e sigurt.

Comfort superiore dhe Shërbimi

dhënë, klasa e parë komercial të shtrojë ajrore ofron disa karakteristika të madh, duke përfshirë karrige të mëdha të rehatshme, me shpejtësi të lartë qasje në internet dhe një gamë të gjerë të opsioneve argëtuese. Megjithatë, këto karakteristika janë edhe më të mirë në fluturim privat çarter jet. për shembull, Zona tapiceri në një avion privat zakonisht ngjan një dhomë të gjallë të lartë fund. What’s more, në një avion privat, ju do të keni lirinë për të ndryshuar zonën tuaj të shtrojë si ju dëshironi. Ushqim dhe pije të ofruara në fluturime çarter jet private janë gjithashtu të një cilësie të lartë dhe të ofrojnë shumëllojshmëri më të madhe.

përfundim

Kur krahasojmë çarter jet privat fluturim vs. klasa e parë komerciale ajrore fluturojnë, ju duhet të marrë parasysh faktorët si copë tuaj të mendjes, intimitet, karakteristika të veçanta dhe fleksibilitet. Kontaktoni me ne sot të rezervoni një fluturim çarter jet private.

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku