Jet Private Karta Boise, ID Aircraft Plane Rental Company Pranë meje

Aeroportet avion privat avionit Boise IdahoExecutive Jet Private Karta Boise, meridian, Nampa, Caldwell, Idaho Air Plane Company Rental pranë meje quajnë 208-647-0899 për minutat e fundit këmbën bosh kostoja e shërbimit citim Fluturimi. Unë kisha për të vizituar Boise Idaho në baza emergjente për të marrë pjesë në disa punë të rëndësishme zyre. Kur kam kontaktuar tavolinë ndihmën e një avioni komercial, ata cituar se unë do të duhet të paguajnë $250 për fluturim. Megjithatë, Unë nuk rezervoni vendin menjëherë, jo si shefi im kishte konfirmuar ende në takim.

Kur ai bëri kështu tre orë më vonë, I kontaktuar avioni për të librit një vend. Unë kam qenë i befasuar kur personeli i tyre më tha se unë tani do të duhet të paguajnë $400 për të njëjtin udhëtim. Ky është një shembull se si linjave ajrore komerciale qeth klientët e tyre. Shanset janë që ata do të kishin kërkuar edhe më shumë kisha dorëzuar kërkesën time vetëm tre orë para nisjes së fluturimit të tyre.

Listë e shërbimit që ne ofrojmë

Executive Charter Private Jet

Dritë Jet Charter

Mid Size Karta Private Jet

Heavy Jet Private Karta Flight

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

Jet Private Karta Flight vs. First Class Commercial Airline

Të ndihmuar nga miku im

Unë kam qenë në një dilemë, si kompania ime kishte dhënë mua me një shumë të caktuar si kompensim për fluturim. I kërkoi ndihmë nga një prej kolegëve të mi të cilët udhëton në qytete të ndryshme në baza të rregullta. Ai më tha që menjëherë të librit vende në një avion privat çarter ajrit shërbimit të fluturimit Boise Idaho.

I kontaktuar një kompani që ofron shërbime të tilla dhe ishte i befasuar këndshëm kur personeli i tyre më informoi se unë vetëm do të duhet të paguajnë $180 për të njëjtin fluturim. Ai gjithashtu përmendi se fares tyre normale për këtë destinacion ishin $200, por ata ishin ma ofruar këtë zbritje të veçantë si ata kishin një vend bosh.

I gjetur në lidhje me këtë zbritje të veçantë më vonë, kur kam kërkuar në internet për marrëveshje Oneway avion bosh këmbë pranë meje Boise Idaho. Unë jam mirënjohës për shërbimet e mahnitshme të ofruara nga stafi i ajrore që ndihmoi mua të kurseni të holla time duke ofruar norma qesharake të ulëta për avion privat me qera ne Boise Idaho. Unë do të kalojë në këtë lajm për të gjithë f miqtë dhe kolegët e mi. Unë sugjeroj fort se ju të provoni këtë shërbim shumë. Ju do të falënderoj mua më vonë.

LISTA E Publik dhe Privat Airstrip afër për Jet Fly transportin ajror në Snake River Valley airport Field aviation also known as Ada County, Idaho, https://www.iflyboise.com/

Garden City, shqiponjë, meridian, sepse, Yll, Nampa, Middleton, Horseshoe Bend, Idaho Qyteti, Caldwell, Emmett, Placerville, Melba, Letha, E embel, Huston, kontakt, bankat, Greenleaf, Marsing, shastis, Garden Valley, Murphy, Homedale, Parma, New Plymouth, Mountain Home, Mountain Home A F B, Nyssa, Adrian, Grand View, Fruitland, ola, Payette, Lowman, Ontario, Bruneau, Atlanta, Midvale, Hammett, Weiser, ujëvarë, Hill City, lugajë, Glenns Ferry, vathë, Indian Valley, mbreti Hill, Mesa, Jordan Valley, Harper, Fairfield, Jamieson, Donnelly, Kembrixh, Stanley, Huntington, lumturi, Westfall, Brogan, Arock, Hagerman, Gooding, Durkee, Wendell, Bridgeport, Buhl

Gjëja më e mirë për të bërë rreth zonës sime përfshijnë Natës të lartë, Restorante dhe Hotele Rishikimi

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku