Embraer Legacy 650 Aircraft Aviacionit Brendshme Private Jet Charter Air Flight

13 vende Embraer Legacy 650 Aircraft Aviacionit Rishikimi Interior Private Jet Charter Air Flight Shërbimi për biznes ose personale Company avion me qira pranë meje për destinacionin tuaj të ardhshëm të udhëtimit në mes të madhësisë njeri i pavendosur pilote kuotë bosh këmbë në zonën tuaj.

Kur është fjala për avionët çarter nuk ka mungesë të opsioneve. Një zgjedhje popullore është Embraer Trashëgimia 650 avion reaktiv. Kjo Legacy Embraer 650 shqyrtim avion reaktiv do të prishen arsyet se pse kaq shumë drejtues dhe të tjerët që marrin fluturime çarter zgjedhin këtë aeroplan të veçantë për fluturimet e tyre private.

Luks

Embraer Legacy 650 është mishërim i luksit dhe stil. Ajo ka tre kabina të veçanta dhe hapësirë ​​për deri në 14 pasagjerët. Kjo jet ka hapësirë ​​më kasolle në klasën e saj dhe ajo gjithashtu vjen me një credenza, një gardërobë e plotë, dhe një 134 tualet kub këmbë (edhe më i madh në klasën e saj).

seriozitet

Embraer Legacy 650 ka garanci më të gjatë në industrinë e në 10 vjet ose 10,000 orë fluturim. gjithashtu, Ekipi mbështetje të konsumatorëve të kompanisë është aktive 24/7, dhe ka mbi 70 Qendrat e shërbimit përreth globit që janë të përkushtuar për ju dhe jet tuaj. Kjo është arsyeja pse Embraer është renditur #1 në kohë mbështetje konsumatorëve dhe prapë kohë, dhe kjo është edhe arsyeja pse ka aktualisht mbi 1,200 e këtyre avionëve në shërbim me një kombinuar 26 milion milje fluturuar.

Low Shpenzimet Operative

Embraer Legacy 650 hapësirës ajrore private jet fluturime çarter të ketë disa nga kostot më të ulëta operative në botë. Kjo jet shfrytëzimin lartë përdor karburant motorët efikase dhe dizajni i avionit të thotë se ka shpenzimet e mirëmbajtjes që janë në të njëjtin nivel me ato të shumë avionëve dy-kabinës. Me një gamë të 3,900 milje detare (me katër pasagjerë) dhe një kapacitet payload e pothuajse 5,000 £ ajo është e lehtë për të parë pse kaq shumë drejtues të zgjedhur këtë jet ekskluzivisht.

mendim praktik

Nëse keni nevojë për një avion të besueshëm dhe të gjerë që e bën pasagjerët të ndjehen të veçantë dhe i lejon ata që të punojnë të qetë atëherë Embraer trashëgim 650 është një alternativë solide. Ajo kombinon luksoze, besueshmërinë dhe kosto të ulët operative për të siguruar përdoruesit me një avion që punon e madhe nëse ju jeni duke e përdorur atë për biznes apo kënaqësi.

Embraer Jet LEGACY 650 Interesi me kalimin e kohës:


Embraer Airplane LEGACY 650 Interesi nga subregion


Instagram: Embraer 750 LEGACY 650 avion reaktiv Brendshme

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Mos ndiqni këtë lidhje, ose ju do të ndalohet nga faqja!

Send këtë një shoku