747 800 Karta Private Jet Plane është më luksoze njohur Boeing 747-8 Shërbimi VIP avion pranë jush https://wysluxury.com/location

Shërbimi Tjetër Ne ofrojmë kur vjen puna për të ajrit flotën Transportation Service

Executive Charter Private Jet

Dritë Jet Charter

Mid Size Karta Private Jet

Heavy Jet Private Karta Flight

Turbohelikë Karta Private Jet

Empty këmbën Charter Jet Private

Karta Jet Private Kosto

Video Transkript:

0:04 në këtë episod të Titanit trending avionin më luksoze ndonjëherë
0:09 Boeing 747 - a VIP është avioni i dytë më i madh në botë është
0:14 edhe aeroplani më luksoze në botë në një dajak 367 milion dollarë
0:20 përjashtuar lavanderi përmirësuar këtë aeroplan bën avionëve privatë të duken si lodra
0:25 aeroplani është përfunduar nga green . teknologjive dhe vjen me katër
0:28 mijë e shtatëqind e tetëdhjetë e gjashtë këmbë katrore
0:30 ajo përmban një sallë pritjeje me lounges zyra dhomë konferencë shumë lounges
0:34 duke përfshirë sallë pritjeje katin e dytë dhe një dhomë ngrënie masive
0:38 ju mund të gjeni një mbresëlënëse tetë mijë milje detare non-stop parë
0:42 747 - Adi klienti kyç pranuar planin e tyre më 28 Shkurt 2012 klientët
0:48 identiteti mbetet nën shkollave
0:50 ajo ka qenë gjurmuar se avioni i parë VIP shkoi për të vë shenjën e barazimit tonë dhe një tjetër ka
0:54 janë gjurmuar në Bermuda
0:55 Fakti fun Shtetet e Bashkuara forca ajrore njoftoi në janar 2015 se ata kishin
0:59 përzgjedhur boeing 747 - 8:00 si zëvendësimit në bc - 25 8 për
1:05 transport presidenciale
1:07 kështu që për të përfunduar këtë ide në thelb, nëse ju keni gjysmë një miliardë dollarë ju mund të vini
1:10 veten up një nga këto avionëve të awesome gjigante
1:12 shpresoj se ju djema gëzuar këtë video deri në një tjetër të ketë një të mirë

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Komentet jane mbyllur.

Send këtë një shoku