Si të marrësh me qira një karte avion privat në Houston 2017 super Bowl 51

këmbë bosh pranë meje Si të marrësh me qira një avion privat në Houston 2017 super Bowl 51 NFL madhi qendërmbrojtës amerikan të futbollit në Rose Pro Sports League Championship në suite tuaj kabinë për të cilët është kryer në super tas 2017 i pjesës së parë.

2016 Super Bowl panë gjatë 1500 fluturime shtesë aviacionit private në San Jose, Zona California për Super Bowl 50 dhe e saj parashikoi se edhe më shumë do të jetë duke e bërë rrugën e tyre në lojë këtë vit ku është e Super Bowl 2017 duke u mbajtur. Siç ndoshta e dini çdo vit Super Bowl tërheq qindra apo fluturime aeroplan privat të vendndodhjes së saj, duke krijuar një nga fundjavat më të ngarkuara për lëvizjet private personale çarter jet gjithë vitit për marrëveshje Oneway këmbë bosh pranë meje.

Sa me qira një jet për të 2017 Super Bowl LI në Houston, TX

A jeni duke planifikuar për të marrë pjesë në Super Bowl LI? A keni dhënë ndonjë mendim se si ju do të merrni për Houston? Nëse ju doni për të bërë udhëtimin tuaj të Super Bowl i veçantë, e konsiderojnë marrë me qera një avion privat për të transportuar ju në rehati dhe luks. Ju do të jenë në gjendje për të harrojmë për linjat e gjata në TSA, dhe ju nuk do të duhet të shqetësohen për sherr të fluturonte në një aeroplan të mbushur me njerëz komerciale. Kur ju hulumtim se si të merrni me qira një avion privat tek 2017 super Bowl, ju mund të jetë i habitur se ajo mund të jetë shumë më të volitshme se sa që kishte menduar. gjithashtu, imagjinoni lehtësi e fluturimit në një avion privat!

Kjo është e drejtë. Kur ju fluturojnë në një avion privat, ju nuk do të keni për të vënë me shumë nga gjërat që e bëjnë fluturonte një rropatem të tillë. Ju do të jenë në gjendje të udhëtojnë me grupin tuaj direkt në Houston. Ju mund të planifikojë fluturimin tuaj në lehtësi tuaj dhe ju do të jetë në gjendje për të filluar palën ju edhe para se të prekni poshtë në Teksas.

Sigurisht, një pyetje e rëndësishme që shumë njerëz pyesin është -- se sa të marrësh me qira një avion për të 2017 Super Bowl LI në Houston, TX. qartë, Kjo do të varet nga origjinues ku tuaja fluturimit, por ajo shpesh është mjaft e volitshme, veçanërisht në qoftë se jeni të udhëtonte me një grup të shokëve ose anëtarëve të familjes. Ju të gjithë do të jetë në gjendje të udhëtojnë së bashku, ndarë koston, dhe të gëzojnë comraderie e të qenit së bashku gjatë gjithë fluturimit, si dhe për lojë futbolli.

Si një bonus shtuar, ju do të mbërrijë në Teksas i gatshëm për lojë. Ju do të keni mjaft hapësirë ​​për bagazhin tuaj, dhe ju do të jetë në gjendje të gëzojnë kohën tuaj të udhëtimit në një mënyrë që thjesht nuk mund të krahasohen kur fluturon në një fluturim komercial.

2016 super Bowl 50 Pikat kryesore Panthers vs. Broncos NFL

https://www.youtube.com/watch?v = DR0qOk_pcyg

Më i lartë 10 Quarterbacks Greatest 2016

Gjej Jet Karta Private Fluturimi Shërbimi Pranë meje nga ose në Amerikë në Familje

AlabamaIndianaNebraskasouth Carolina
AlaskaIowaNevadasouth Dakota
ArizonaKansasNew HampshireTennessee
ArkansasKentuckyNew JerseyTexas
KaliforniLouisianaNew MexicoUtah
KoloradoMaineNju JorkVermont
ConnecticutMarylandveri CarolinaVirginia
DelawareMassachusettsNorth DakotaWashington
FloridaMichiganOhioWest Virginia
GjeorgjiMinnesotaOklahomaWisconsin
HawaiiMisisipiOregonWyoming
IdahoMisuriPennsylvania
IllinoisMontanaRhode Island

Lista e aeroporteve në zonën e madhe Houston në https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_airports_in_the_Greater_Houston_Area

Komentet jane mbyllur.

Send këtë një shoku