Ворен Бафет приватен авион сопственик, кој во сопственост на авион авион за да се намали време брак или, за бизнис состанок или личното патување со своето семејство

Обама го критикуваше Ворен Бафет за неговиот приватен авион Користење

Извршен директор NetJets Џордан Hansell на најголемиот светски производител на приватен авион флота и работа со Ворен Бафет

Дробни сопственост Jet - NetJets

2 назад-до-назад NetJets Gulfstream IV полетувања на KLUK

NetJets Cessna Citation Суверен, АА 737-800 заминување Сент Китс

Bombardier донесе Прво NetJets Потпис Серија Глобал 6000 бизнис џет

Најди приватен авион чартер лет услуги блиску до мене од или за домашните Америка

АлабамаИндијанаНебраскаЈужна Каролина
АлјаскаАјоваНевадаЈужна Дакота
АризонаКанзасЊу ХемпширТенеси
АрканзасКентакиЊу ЏерсиТексас
КалифорнијаЛуизијанаНово МексикоЈута
КолорадоМејнЊујоркВермонт
КонектикатМерилендСеверна КаролинаВирџинија
ДелаверМасачусетсСеверна ДакотаВашингтон
ФлоридаМичигенОхајоЗападна Вирџинија
ГрузијаМинесотаОклахомаВисконсин
ХаваиМисисипиОрегонВајоминг
АјдахоМисуриПенсилванија
ИлиноисМонтанаРод Ајленд

коментарите се затворени.

НЕ следете го овој линк или ќе бидат забранети од страницата!

Испрати на пријател