Извршниот Повелбата приватен авион

Извршниот џет авиониНајпродуктивните, ефикасен, луксузни, и лесен начин да летаат е од страна на летање приватни. Тоа резултира со 20% поголема продуктивност. Од друга страна, летаат комерцијалните води до 40% пад во продуктивноста.

Со извршниот приватен авион чартер ви заштедат време, бидејќи, вашиот авион нема да полета од главните аеродроми кои имаат бескрајни бирократијата. Приватен авион да замине од мали аеродром. Постојат многу мали од големите аеродроми.

Само еден од пет приватни авиони земјиште и се оддалечува од главните аеродроми. Аеродроми со малку сообраќај справи со повеќе од 50% на приватни авиони. 30% на овие авиони се одалечи од секундарни аеродроми.

 

Други услуги што ги нудиме

Светлината Џет повелба

Средината големина Повелбата приватен авион

Тешки приватен авион чартер лет

Турбовитлов приватен авион повелба

Испразни нога Повелбата приватен авион

Приватен авион повелба Цена

Летаат кога сакате

Со комерцијална авиокомпанија, го прилагодите вашиот распоред да се задоволат потребите на авиокомпанијата. Со извршниот приватен авион повелба, тоа е обратно.

неспоредлив луксуз

Во внатрешноста на приватен авион се неверојатни. Тие се поинакви од сè што сте виделе. Некои авиони имаат ентериери украсен со злато и сребро. Можете да најдете авиони со тапа рачки обложени со 24 карати злато. Други кул додатоци на овие авиони вклучуваат злато мијалник базени, седиштето опирам копчиња и многу луксузни хардвер сигурносен ремен.

Кремот на општество Лета Приватен
Ова ги вклучува Бил Гејтс, Џон Траволта, Опра Винфри, Џеки Чен, и Том Круз. Џон Траволта е сопственик единаесет приватни авиони, вклучувајќи Боинг 707. Џеј-Зи е сопственик на Bombardier Челинџер 850 и, Том Круз е сопственик на Gulfstream IV. Топ директори на корпорации од Google, Мајкрософт, Кока-Кола, и други Fortune 500 приватните компании летаат. Мали и средни претпријатија сочинуваат добар процент од употребата на приватни млазни. Високо ниво на претприемачи и холивудски личности ги користат приватни авиони. Технички, продажба, и стручни услуги, исто така се користи овој вид на транспорт.

Вие не треба да се поседува приватен авион за да уживаат во луксуз и престиж на летање приватни. Можете да книга извршен приватен авион повелба за возење на вашиот живот.

 

 

Најди приватен авион чартер лет услуги блиску до мене од или за домашните Америка

АлабамаИндијанаНебраскаЈужна Каролина
АлјаскаАјоваНевадаЈужна Дакота
АризонаКанзасЊу ХемпширТенеси
АрканзасКентакиЊу ЏерсиТексас
КалифорнијаЛуизијанаНово МексикоЈута
КолорадоМејнЊујоркВермонт
КонектикатМерилендСеверна КаролинаВирџинија
ДелаверМасачусетсСеверна ДакотаВашингтон
ФлоридаМичигенОхајоЗападна Вирџинија
ГрузијаМинесотаОклахомаВисконсин
ХаваиМисисипиОрегонВајоминг
АјдахоМисуриПенсилванија
ИлиноисМонтанаРод Ајленд

коментарите се затворени.

НЕ следете го овој линк или ќе бидат забранети од страницата!

Испрати на пријател