понуди за Katara Suite 4 Соби за спиење вклучувајќи принцезата Suite со приватни пагода бањата, со џакузи, под куполата за момент на релаксација

Овој пакет е еден од најголемите во Италија и вклучува приватна сала за состаноци на 8-ми кат и 2 посветен тераси - еден од 2502 која нуди совршен за поставување на вечера, а другиот со ексклузивна солариум - приватна спа пагода, со џакузи, под куполата за момент на релаксација. понуди за Katara Suite 4 Соби за спиење вклучувајќи Suite принцезата.

http://www.excelsiorhotelgallia.com/en/rooms/katarasuite

Најди приватен авион чартер лет услуги блиску до мене од или за домашните Америка

АлабамаИндијанаНебраскаЈужна Каролина
АлјаскаАјоваНевадаЈужна Дакота
АризонаКанзасЊу ХемпширТенеси
АрканзасКентакиЊу ЏерсиТексас
КалифорнијаЛуизијанаНово МексикоЈута
КолорадоМејнЊујоркВермонт
КонектикатМерилендСеверна КаролинаВирџинија
ДелаверМасачусетсСеверна ДакотаВашингтон
ФлоридаМичигенОхајоЗападна Вирџинија
ГрузијаМинесотаОклахомаВисконсин
ХаваиМисисипиОрегонВајоминг
АјдахоМисуриПенсилванија
ИлиноисМонтанаРод Ајленд

коментарите се затворени.

НЕ следете го овој линк или ќе бидат забранети од страницата!

Испрати на пријател