Embraer конзул 500 Приватен авион возење средна големина повелба

Embraer конзул 500 Приватен авион возење лет од Пунта Кана во Форт Lauderdale Флорида NBAA 2018 авијација авиони авион средна големина повелба за изнајмување услуга Леле ова е новиот зелка Ми се допаѓа овој погледне на овој мириса сосема нов авион и тоа е многу поширок всушност јасно навистина удобно тука во потрага прекрасно направено многу зголемување на резолуцијата Здраво, моето име е Едуардо доаѓаат тука јас сум тест пилот за Umbra коса денес ќе биде капитен на нашиот лет од Пунта Кана во Форт Lauderdale и имаме трасата веќе поставени тука во пилотската кабина, ние ќе треба да се вее на 43,000 нозете на времето е убаво ветрови се исто така ни помага во насока на Флорида и Барт има навистина убаво време овде сум со моите колеги капитен Луис Салгадо, тој е еден од моите пилоти како мене и ние сме летање денес претор 500 овој авион е една од најмодерните авиони на пазарот е полн лет со железнички fly-by-wire авион не знаеме дека ние не треба да јарем летаме страна стапчиња

имаме целосен збир на огромна прекрасни шарени екрани и сите овие екрани може да се стави нашите задолжен за летање имаме нашите информации кои се користат за основни летање ние имаме план на лет долу тука, а ние дури и да видиме syndic страници кои може да се види на сите нашите системи како тие работат, па ова е најдоброто што може да се добие на пазарот денес јас буквално треба да се одржи авион за себе, но постојат уште неколку патници Селектирај заедно со мене, па ова е Алиса

Алиса е од Ембраер и тоа е Џени, па тие се возат заедно со мене исто така имам Тиаго тука, па сите тие се привремени експерти што се возат со мене и се појавува овој бренд нова пре-турнеја 500 со само 14 часа на часовникот. Тоа буквално полета во од фабриката сосема нов од Бразил негирач борат моето име е Пем сте на одборот на пред-турнеја 500 денес ние ќе од Пунта Кана до Форт Lauderdale моето време е околу два часа и 22 минути за тоа време јас само сакам да ви даде брифинг за безбедност

имаме две влез излези за итни случаи вратата што ќе дојде преку и тоалет живот штетници се наоѓа зад глуждовите и губење на кислород прилагодување маски за кислород ќе се намали од тука имаме лесен доручек за вас било какви прашања не се подготвени да одат во ред ајде оди

Јас сум толку воодушевени имам моето име на рачен и бара тоа е убава како што беше подготвен за лекување ох боже О, боже тоа оди прилично рамно. Јас сум само ви покажува како креативен ембрионот бесплатно турнеја 500 може да се може да се претвори сите седи со кои се соочува странично вака како убав бизнис многу социјални Сем ние сме на половина пат до Форт Lauderdale не како се чувствувате за печати или 500 во вашето искуство знаеш што G ова е најдобро искуство со големина сретне приватен авион што некогаш се случи, бидејќи кабината е поширок многу поширок од типичен средни авион и најдобро од сите е толку тивко за овој авион знаете навистина навистина добро искуство навистина удобно со хумани ресурси 500 е 30 250 морска милја како што ги спомна на удобност што го

искуство е затоа што тоа е најширокиот авиони всушност најблизок конкурент е пет инчи потесен на рамениците и седум во подот на рамен под шест нога стоење кабина 5800 нога притисокот во кабината надморска висина 45,000 нозе нашите тела кога ние се чувствуваме како да сме на 5800 која ни овозможува да имаат помалку кабината на маси тоа е социјален авион на социјалните возраст ми се допаѓа да се каже дека немате конекција не само Оверленд Wi-Fi способности, но Ка-бенд како опција, прво за средна големина Embraer корпоративниот бизнис авион категорија убаво нешто во врска со овој авион е тоа е со средна големина авион за средината големина буџети и трошоците но тоа ви дава чувство во врска со ова е всушност поширок па ако тоа е како да се плати за нешто подобро од покрај полот

Апсолутно и Ј што прашав ви се допаѓа колку авион како овој трошок овој авион е шеснаесет девет деведесет и пет толку добро седумнаесет милиони и ми се допаѓа начинот на кој ќе се каже 69.95 тоа е 16.995.000 долари право ох боже па ако јас ви даде 17 милиони добивам $5 назад дека е жал во ред додека ќе биде дури и сметки, па ова е бањата на пред-турнеја 500 тоа е, исто така, прилично досадни пространа јас сум ти го кажувам за нашите средни авиони не се размислува за големи авионот, но пропушти страни треба да има деликатна човек фирма како оваа е луксуз

Листа на приватни типови авиони Воздухопловна воздухопловство Произведува воздух авион модел може да се вработи за бизнис или за лични дестинација во или надвор се бара во секое аеродром во близина на мене

BombardierГолфска струјаДасо соколБоинг
Cessna CitationEmbraerЕрбасBeechcraft
Ловец со соколиDornierPilatus

ние разговаравме претходно за социјална авион на или социјалните медиуми авион и јас едноставно се случи да имаат вашиот ЈуТјуб канал до тука да ви служи на нашите О, боже Wi-Fi системи ние го и убаво нешто е тоа што имаме дома-како забава, па преку прават Apple TV јас сум во можност да се стави на презентацијата врз монитор Ronna лази како еј Iago слуша како се гледате да го направи тоа без адвокат - 360 вака па социјална заштита, како и сега им даде на оваа социјална можност наскоро је така што ова е задното седиште тука што

Ми се допаѓа за ова е тоа не е глупости има некои губење на контрола, бидејќи ќе видите ова може да се види опирам сите на патот, па таму е всушност само во задниот тоа може да биде навистина удобно не нешто лошо на сите Сем јас ќе одам да ви покаже како ние раѓање овие места се во целосна државна работа многу лесно ние си оди за да слета на овој аеродром, токму тука пред Меѓународниот аеродром Lauderdale ова е шема на пристап кој ние се случува да биде дека ние ќе да се однесува на земјиште во Форт Lauderdale и можете да видите тука исто така има приказ на нашиот на нашата позиција во топ листите тој се случува да ни донесе овде ни се претвори во, а потоа ние сме лат тоа беше големо лет ред Сем ние сега "повторно возбуден за да ви го покаже парадата за 600 ајде внатре со овој внатрешни биде наречен боса нова она што не значи дека навистина се разбира тоа е еден вид на музика која стана многу познат и комплицирани богат ентериер, но навистина тоа е за Америка доаѓаат заедно во Северна и Јужна Америка и она што може да се направи со тоа вид на моќ

и боса нова во превод значи нов тренд или нов бран, така што ние сме заробени сега се двете Америки, конечно дава најдобра тие имаат за единствена цел што е создавањето на крајната стокмено стилизирани внатрешни работи и крајната супер средна големина авион со товар или 600 убава авион погледне на овој внатрешни работи има 2 X фактор и босанова што е

тема и ние имаме способност да се задржи 105 степени агол на седење, а во исто време кога раѓањето на перници го израмнува надвор, а потоа перниците се вратиме назад во дупката за да се создаде кревет Леле па можете да имате некој седи некој поставување Ми се допаѓа величина за бизнис џет тоа не е како на авиокомпанијата патуваат можете да се прилагодите на скутери на начинот на кој сакате, можете да одлучи и вие буквално може да имаат свој дизајн авиокомпанија дали некогаш ќе се кандидира од моето авиокомпанијата Ер Сем дрво знам што за внатрешни работи ќе биде како

Најди приватен авион чартер лет услуги блиску до мене од или за домашните Америка

АлабамаИндијанаНебраскаЈужна Каролина
АлјаскаАјоваНевадаЈужна Дакота
АризонаКанзасЊу ХемпширТенеси
АрканзасКентакиЊу ЏерсиТексас
КалифорнијаЛуизијанаНово МексикоЈута
КолорадоМејнЊујоркВермонт
КонектикатМерилендСеверна КаролинаВирџинија
ДелаверМасачусетсСеверна ДакотаВашингтон
ФлоридаМичигенОхајоЗападна Вирџинија
ГрузијаМинесотаОклахомаВисконсин
ХаваиМисисипиОрегонВајоминг
АјдахоМисуриПенсилванија
ИлиноисМонтанаРод Ајленд

Сè уште нема коментари.

Остави коментар

НЕ следете го овој линк или ќе бидат забранети од страницата!

Испрати на пријател