Во внатрешноста приватен авион на Доналд Трамп

Во внатрешноста Доналд Трамп Боинг 757 Приватен авион лет флота од авиони голем комерцијален авион, корпоративен авион и два хеликоптери за бизнис или лични патување

https://www.youtube.com/watch?v = OygETK3-oN4

Доналд Трамп, неговиот авион, неговиот хеликоптер

Најди приватен авион чартер лет услуги блиску до мене од или за домашните Америка

АлабамаИндијанаНебраскаЈужна Каролина
АлјаскаАјоваНевадаЈужна Дакота
АризонаКанзасЊу ХемпширТенеси
АрканзасКентакиЊу ЏерсиТексас
КалифорнијаЛуизијанаНово МексикоЈута
КолорадоМејнЊујоркВермонт
КонектикатМерилендСеверна КаролинаВирџинија
ДелаверМасачусетсСеверна ДакотаВашингтон
ФлоридаМичигенОхајоЗападна Вирџинија
ГрузијаМинесотаОклахомаВисконсин
ХаваиМисисипиОрегонВајоминг
АјдахоМисуриПенсилванија
ИлиноисМонтанаРод Ајленд

коментарите се затворени.

Испрати на пријател