Embraer Наследството 650 Авион воздухопловство внатрешни приватен авион воздух чартер лет

13 седишта Embraer Наследството 650 Авион воздухопловство внатрешни Преглед приватен авион воздух чартер лет служба за бизнис или личен авион на компанијата за изнајмување блиску до мене за вашето следно патување дестинација на средината на големината на deadhead пилот празна Цитат нога во вашата област.

Кога станува збор за чартер авиони нема недостаток на опции. Еден популарен избор е Embraer Наследството 650 млазни авиони. Ова Embraer Наследството 650 преглед авиони ќе се прекине од причините зошто толку многу директори и други кои се чартер летови изберете оваа конкретна авион за нивните приватни летови.

Луксуз

На Embraer Наследството 650 е олицетворение на луксуз и стил. Таа има три посебни кабини и простор за до 14 патници. Овој авион има најмногу простор во кабината во својата класа и исто така доаѓа со credenza, целосна гардероба, и 134 кубни нога тоалетот (исто така, најголем во својата класа).

Доверливост

На Embraer Наследството 650 има најдолга гаранција во индустријата во 10 години или 10,000 времето на летање. Покрај тоа, клиент тим за поддршка на компанијата е активна 24/7, и има над 70 сервисни центри низ целиот свет кои се посветени на вас и вашиот авион. Ова е причината зошто Embraer е рангиран #1 во време за поддршка на корисниците и време повторно, и ова е, исто така, зошто моментално има над 1,200 на овие авиони во служба со комбиниран 26 милиони милји пренесен.

Ниски оперативни трошоци

Embraer Наследството 650 воздушната приватен авион чартер летови имаат едни од најниските трошоци за работење во светот. Ова високо користење авион користи гориво ефикасни мотори и дизајн на авионот значи дека има трошоци за одржување, кои се на исто ниво со оние на многу два авиони кабината. Со голем број на 3,900 наутички милји (со четири патници) и носивост на речиси 5,000 фунти тоа е лесно да се види зошто толку многу директори изберете оваа џет исклучиво.

Здрав разум

Ако ви треба сигурен и пространа авион што го прави патниците се чувствуваат посебно и им овозможува да работат удобно тогаш Embraer наследството 650 е солидна опција. Тоа е комбинација на луксузот, сигурност и ниски оперативни трошоци за да им обезбеди на корисниците со млаз кој работи одлично дали сте го користат за бизнис или задоволство.

Embraer авион LEGACY 650 Интерес со текот на времето:


Embraer авион LEGACY 650 Интерес од страна на регион


Instagram: Embraer 750 LEGACY 650 Внатрешни млазни авиони

Најди приватен авион чартер лет услуги блиску до мене од или за домашните Америка

АлабамаИндијанаНебраскаЈужна Каролина
АлјаскаАјоваНевадаЈужна Дакота
АризонаКанзасЊу ХемпширТенеси
АрканзасКентакиЊу ЏерсиТексас
КалифорнијаЛуизијанаНово МексикоЈута
КолорадоМејнЊујоркВермонт
КонектикатМерилендСеверна КаролинаВирџинија
ДелаверМасачусетсСеверна ДакотаВашингтон
ФлоридаМичигенОхајоЗападна Вирџинија
ГрузијаМинесотаОклахомаВисконсин
ХаваиМисисипиОрегонВајоминг
АјдахоМисуриПенсилванија
ИлиноисМонтанаРод Ајленд

коментарите се затворени.

НЕ следете го овој линк или ќе бидат забранети од страницата!

Испрати на пријател