747 800 Приватен авион повелба

747 800 Приватен авион повелба е најлуксузниот авион Боинг познат 747-8 ВИП услуга авион во близина на вас https://wysluxury.com/location

Други услуги што ги нудиме, кога станува збор за воздух флота Транспорт Користење

Извршниот Повелбата приватен авион

Светлината Џет повелба

Средината големина Повелбата приватен авион

Тешки приватен авион чартер лет

Турбовитлов приватен авион повелба

Испразни нога Повелбата приватен авион

Приватен авион повелба Цена

видео Препис:

0:04 на оваа епизода на Титан trending најлуксузниот авион некогаш
0:09 Боинг 747 - ВИП е втор по големина авион во светот е
0:14 исто така на повеќето луксузни авион во светот на неверојатни 367 милиони долари
0:20 со исклучок на перење надополни овој авион приватни авиони го прави да изгледа како играчки
0:25 авионот е завршен со зелени . технологија и доаѓа со четири
0:28 илјади 786 квадратни стапки
0:30 тоа е опремен со приемна сала со шезлонги канцеларија конференциска сала повеќе салони
0:34 вклучувајќи го и вториот кат дневна и голем трпезарија
0:38 можете да најдете импресивна осум илјади наутички милји нон-стоп прв
0:42 747 - Adi клучните клиент доби својот план на 28-ми февруари 2012 клиентите
0:48 идентитет останува во училиштата
0:50 тоа е исто така пронајдено дека првиот ВИП авион отиде да се изедначуваат нашите и уште има
0:54 се следи да Бермуди
0:55 забава факт воздухопловните сили на САД објавија во јануари 2015 дека тие
0:59 избран Боинг 747 - 8:00 како замена на п.н.е. - 25 8 за
1:05 претседателски транспорт
1:07 така да се заврши овој горе во основа ако имаш половина милијарда долари, можете да ги
1:10 себе си еден од овие страшни гигант авиони
1:12 надевам дека вие момци ужива ова видео до следната имаат добра

Најди приватен авион чартер лет услуги блиску до мене од или за домашните Америка

АлабамаИндијанаНебраскаЈужна Каролина
АлјаскаАјоваНевадаЈужна Дакота
АризонаКанзасЊу ХемпширТенеси
АрканзасКентакиЊу ЏерсиТексас
КалифорнијаЛуизијанаНово МексикоЈута
КолорадоМејнЊујоркВермонт
КонектикатМерилендСеверна КаролинаВирџинија
ДелаверМасачусетсСеверна ДакотаВашингтон
ФлоридаМичигенОхајоЗападна Вирџинија
ГрузијаМинесотаОклахомаВисконсин
ХаваиМисисипиОрегонВајоминг
АјдахоМисуриПенсилванија
ИлиноисМонтанаРод Ајленд

коментарите се затворени.

Испрати на пријател